VYKO TINKLINIO TURNYRAS, SKIRTAS TRENEREI B. LENGVENIENEI ATMINTI
2021-11-22


Lapkričio 20 d. vyko moterų ir vyrų tinklinio turnyras, skirtas tinklinio trenerei Birutei Lengvenienei atminti. Moterų turnyre susirungė komandos iš Rietavo, Skuodo, Šilalės ir Plungės. Nugalėtojų taurę į viršų kėlė rietaviškės. Antrąją vietą iškovojo Šilalės sportininkės, o trečiąją vietą – jaunosios Skuodo merginos.

Vyrų turnyro finale susirungė Plungės ir Rietavo komandos, sėkmė šypsojosi plungiškiams, kurie ir tapo pirmosios vietos nugalėtojais. Antrąją vietą iškovojo rietaviškiai, o trečiąją – komanda iš Telšių.
Geriausios moterų turnyro žaidėjos titulas atiteko rietaviškių komandos žaidėjai Viktorijai Ruškytei-Navickienei. Geriausiu vyrų turnyro žaidėju pripažintas Plungės komandos žaidėjas Aloyzas Damulis. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais, taip pat projekto „Village on move“ dovanėlėmis.

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika