TVERŲ BAŽNYČIOJE ĮRENGTA NAUJA ELEKTROS INSTALIACIJA
2022-05-11


Tverų parapijos žmonės džiaugiasi – pačių parapijiečių suaukotomis aukomis, kaimyninių parapijų žmonių ir Rietavo savivaldybės lėšomis Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje įrengta nauja elektros instaliacija pagal šiuolaikinius saugumo reikalavimus. Įrengtas modernizuotas vidaus bei altoriaus apšvietimas – prožektorių spinduliai nukreipti į svarbiausias altoriaus vietas. Šiuos darbus atlikti buvo būtina dėl saugumo, nes laidai buvo išvedžioti netvarkingai, neturėjo apsauginių instaliacinių lovelių.

Lėšos, reikalingos elektros instaliacijai pakeisti, buvo surinktos Tverų parapijos klebonui Aivarui Pudžiuveliui paprašius paaukoti tikinčiųjų, taip pat kartu su Tverų seniūnijos seniūnu Antanu Zalepūgu finansinės paramos prašyta iš Rietavo savivaldybės, kuri liko neabejinga esamai  problemai ir skyrė 10 000,00 Eur sumą minėtiems darbams atlikti.

„Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia šiandien saugiai ir  išdidžiai stovi ant šio krašto žemės. Didinga ir viena didžiausių medinių bažnyčių Lietuvoje bus išsaugota ateinančioms kartoms“, – sako visiems už aukas ir finansinę paramą dėkojantis parapijos klebonas Aivaras Pudžiuvelis. 

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika