Tvarkaraštis ir rezultatai

Ketvirtfinalio varžybos

 

 

 

Data

Laikas

 

Komandos

 

Rezultatas

03-08

14.00

Tverų „Vykintas“

-

„Plungės lagūna“

114-100

 

 

M. Norvaišas – 47

 

T. Kaulius – 34

 

 

 

E. Tamošauskis – 22

 

S. Aleksandravičius – 27

 

 

 

R. Alutis - 16

 

A. Genčas - 14

 

 

15.30

„Lobikonas“

-

Pajūrio „Jūra“

91-74

 

 

D. Jablonskis – 20

 

L. Kerpis – 26

 

 

 

T. Žukauskas – 18

 

D. Dainauskis – 18

 

 

 

D. Baltrimas - 15

 

M. Katinas - 15

 

Pusfinalio varžybos

 

 

 

Data

Laikas

 

Komandos

 

Rezultatas

06-07

14.00

Tverų „Vykintas“

-

Andrijauskų sodyba

 84-81

 

15.30

„Lobikonas“

-

„Lardžas“

 67-88

06-14

14.00

„Lardžas“

-

„Lobikonas“

  83-70 

 

15.30

Andrijauskų sodyba

-

Tverų „Vykintas“

 69-67

06-17

19.00

Tverų „Vykintas“

-

 Andrijauskų sodyba

 93-74

 

 

 

-

 

 

Finalinės varžybos

 

 

 

Data

Laikas

 

Komandos

 

Rezultatas

06-20

14.00

Andrijauskų sodyba

 -

 „Lobikonas“

86-80 

   

D. Adomaitis – 25

 

T. Žukauskas – 20

 
   

J. Rėkašius – 16

 

J. Baltrimas – 13

 
   

Š. Pocius - 9

 

D. Jablonskis - 12

 

 

15.30

Tritaškių konkurso nugalėtojas Martynas Andrijauskas, snaiperio konkurso nugalėtojas Rokas Danielius 

 

17.00

Tverų „Vykintas“

 -

 „Lardžas“

69-96 

   

L. Grabauskas – 19

 

R. Danielius – 22

 
   

E. Jazdauskis – 14

 

R. Venskus – 17

 
   

T. Griguola - 11

 

R. Kasparavičius - 15

 

I rato varžybos

 

 

 

Data

Laikas

 

Komandos

 

Rezultatas

12-01

15.00

„Plungės lagūna“

-

„Lobikonas“

47-80

 

 

D. Verseckas – 15

 

D. Baltrimas – 22

 

 

 

V. Budreckis – 11

 

D. Jablonskis – 9

 

 

 

R. Andrulis - 6

 

M. Šimkus - 8

 

 

16.30

„Lardžas“

-

Pajūrio „Jūra“

85-80

 

 

M. Tamošauskas – 32

 

A. Petrauskas – 21

 

 

 

R. Venskus – 18

 

D. Dainauskas – 19

 

 

 

A. Gudas - 15

 

T. Bergelis - 10

 

 

18.00

Sporto klubas

-

Tverų „Vykintas“

80-70

 

 

D. Austynas – 22

 

D. Mockus – 30

 

 

 

R. Alutis – 16

 

E. Tamošauskis – 14

 

 

 

R. Kasparavičius - 16

 

A. Bružinskas - 7

 

12-08

14.00

Pajūrio „Jūra“

-

Tverų „Vykintas“

65-66

 

 

M. Katinas – 19

 

D. Mockus – 24

 

 

 

A. Petrauskas - 17

 

R. Alutis – 17

 

 

 

D. Dainauskas - 6

 

E. Tamošauskis - 9

 

 

15.30

„Lobikonas“

-

Andrijauskų sodyba

53-73

 

 

D. Baltrimas – 13

 

P.  Andrijauskas – 20

 

 

 

D. Jablonskis – 13

 

M. Andrijauskas – 14

 

 

 

R. Vičius - 7

 

Ž. Srėbalius - 11

 

 

17.00

„Lardžas“

-

„Plungės lagūna“

101-65

 

 

V. Gricius – 23

 

V. Budreckis – 19

 

 

 

M. Šimkus – 20

 

D. Verseckas – 16

 

 

 

A. Gudas - 15

 

H. Jasas - 16

 

12-15

15.00

Andrijauskų sodyba

-

„Lardžas“

75-100

 

 

D. Adomaitis - 19

 

R. Danielius – 30

 

 

 

Š. Pocius – 18

 

E. Gumuliauskas – 17

 

 

 

E. Bėliauskas - 14

 

J. Daukšas - 16

 

 

16.30

Pajūrio „Jūra“

-

„Plungės lagūna“

91-69

 

 

M. Katinas – 24

 

H. Jasas – 18

 

 

 

D. Dainauskas – 20

 

T. Kaulius – 16

 

 

 

L. Kerpis 13

 

D. Verseckas - 11

 

 

18.00

Tverų „Vykintas“

-

„Lobikonas“

78-62

 

 

A. Kniukšta – 18

 

G. Stropus – 23

 

 

 

D. Mockus – 17

 

M. Šimkus – 18

 

 

 

M. Uselis - 11

 

M. Rupeika - 11

 

01-05

15.00

„Lardžas“

-

Tverų „Vykintas“

97-99

 

 

R. Danielius – 29

 

D. Mockus – 41

 

 

 

E. Gululiauskas - 21

 

R. Alutis – 35

 

 

 

R. Venskus - 16

 

L. Grabauskas - 10

 

 

16.30

„Plungės lagūna“

-

Andrijauskų sodyba

54-91

 

 

E. Simanavičius – 9

 

D. Adomaitis – 13

 

 

 

A. Genčas – 8

 

M. Andrijauskas – 13

 

 

 

V. Budreckis - 7

 

P. Andrijauskas - 13

 

 

18.00

Pajūrio „Jūra“

-

„Lobikonas“

83-54

 

 

A. Žemeckis – 14

 

J. Baltrimas – 19

 

 

 

D. Budvytis – 13

 

D. Baltrimas – 8

 

 

 

D. Dainauskas - 12

 

M. Šimkus - 8

 

01-12

14.00

„Plungės lagūna“

-

Tverų „Vykintas“

70-91

 

 

V. Budreckis – 16

 

A. Bružinskis – 32

 

 

 

D. Verseckas – 16

 

R. Alutis – 17

 

 

 

T. Kaulius - 14

 

L. Grabauskas - 16

 

 

15.30

„Lardžas“

-

„Lobikonas“

86-74

 

 

R. Kasparavičius – 19

 

J. Baltrimas – 22

 

 

 

R. Venskus – 18

 

T. Žukauskas - 12

 

 

 

L. Puidokas - 13

 

M. Gurauskas - 9

 

 

17.00

Andrijauskų sodyba

-

Pajūrio „Jūra“

81-71

 

 

D. Adomaitis – 19

 

M. Stasytis – 18

 

 

 

P. Irtmonas – 19

 

A. Žemeckis – 17

 

 

 

J. Rėkašius - 14

 

A. Petrauskas - 14

 

II rato varžybos

 

 

 

Data

Laikas

 

Komandos

 

Rezultatas

01-19

14.00

„Plungės lagūna“

-

„Lobikonas“

52-64

 

 

T. Kaulius – 13

 

J. Baltrimas – 22

 

 

 

M. Vaičekauskas – 12

 

D. Baltrimas – 10

 

 

 

V. Budreckis - 9

 

K. Gedvilas - 7

 

 

15.30

„Lardžas“

-

Pajūrio „Jūra“

90-74

 

 

M. Šimkus – 22

 

M. Katinas – 29

 

 

 

M. Tamošauskas – 20

 

M. Vaičiulis – 14

 

 

 

L. Puidokas - 13

 

A. Bartašius - 12

 

 

17.00

Tverų „Vykintas“

 

Andrijauskų sodyba

68-74

 

 

R. Alutis – 19

 

P. Irtmonas – 24

 

 

 

E. Tamošauskas – 14

 

D. Adomaitis – 15

 

 

 

E. Jazdauskis - 13

 

M. Andrijauskas - 10

 

01-26

14.00

Pajūrio „Jūra“

-

Tverų „Vykintas“

92-72

 

 

M. Katinas - 18

 

D. Mockus – 22

 

 

 

A. Petrauskas – 14

 

L. Grabauskas – 14

 

 

 

L. Grabauskas - 12

 

R. Paulauskas - 15

 

 

15.30

„Lobikonas“

-

Andrijauskų sodyba

86-66

 

 

J. Baltrimas – 21

 

M. Andrijauskas - 22

 

 

 

T. Žukauskas - 19

 

D. Bračkus – 13

 

 

 

D. Baltrimas – 17

 

P. Andrijauskas - 10

 

 

17.00

„Lardžas“

-

„Plungės lagūna“

97-78

 

 

V. Gricius- 26

 

A. Genčas – 18

 

 

 

D. Naujokas – 21

 

T. Kaulius – 18

 

 

 

A. Gudas - 14

 

D. Verseckas - 15

 

02-02

14.00

Andrijauskų sodyba

-

„Lardžas“

82-88 OT

 

 

D. Adomaitis – 24

 

R. Kasparavičius – 18

 

 

 

P. Irtmonas - 21

 

J. Paulauskas - 16

 

 

 

M. Pocius

 

V. Gricius - 15

 

 

15.30

Pajūrio „Jūra“

-

„Plungės lagūna“

87-48

 

 

L. Drukteinis – 14

 

H. Jasas – 13

 

 

 

A. Juškevičius – 14

 

D. Radžvilas – 9

 

 

 

L. Arnašius - 12

 

D. Verseckas - 7

 

 

17.00

Tverų „Vykintas“

-

„Lobikonas“

82-95

 

 

D. Mockus - 23

 

J. Baltrimas – 29

 

 

 

L. Grabauskas – 17

 

D. Baltrimas – 17

 

 

 

A. Bružinskis - 11

 

D. Jablonskis - 16

 

02-09

14.00

„Lardžas“

-

Tverų „Vykintas“

103-98

 

 

V. Gricius – 37

 

L. Grabauskas – 32

 

 

 

M. Šimkus – 21

 

E. Tamošauskis – 25

 

 

 

A. Bieliauskas - 16

 

D. Mockus - 16

 

 

15.30

„Plungės lagūna“

-

Andrijauskų sodyba

54-91

 

 

T. Kaulius – 11

 

E. Bėliauskas – 24

 

 

 

H. Jasas – 9

 

M. Andrijauskas – 20

 

 

 

E. Simanavičius - 9

 

P. Andrijauskas - 15

 

 

17.00

Pajūrio „Jūra“

-

„Lobikonas“

75-72

 

 

M. Katinas – 29

 

G. Stropus – 18

 

 

 

M. Stasytis – 15

 

T. Žukauskas – 17

 

 

 

L. Kerpis - 9

 

J. Baltrimas - 16

 

02-23

14.00

„Plungės lagūna“

-

Tverų „Vykintas“

66-108

 

 

T. Kaulius – 15

 

R. Alutis – 25

 

 

 

E. Simanavičius - 13

 

G. Tamošauskis – 18

 

 

 

V. Budreckis – 12

 

L. Grabauskas - 17

 

 

15.30

„Lardžas“

-

„Lobikonas“

79-73

 

 

V. Gricius – 17

 

S. Vaitkus – 26

 

 

 

M. Tamošauskis – 15

 

J. Baltrimas – 20

 

 

 

R. Danielius - 14

 

T. Žukauskas - 10

 

 

17.00

Andrijauskų sodyba

-

Pajūrio „Jūra“

101-70

 

 

D. Adomaitis – 47

 

M. Katinas – 19

 

 

 

Š. Pocius – 13

 

M. Stasytis – 15

 

 

 

J. Rėkašius - 12

 

L. Kerpis - 11

 

03-01

14.00

Tverų „Vykintas“

 

Andrijauskų sodyba

102-97

 

 

M. Norvaišas - 37

 

D. Adomaitis 29

 

 

 

R. Alutis – 29

 

J. Rėkašius – 15

 

 

 

E. Tamošauskis - 12

 

M. Andrijauskas - 14

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-23 09:53:33
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika