SAUSIO SNIEGENOS
2022-01-13


„Tai atsitiko šalyje, kurioje žiemą iškrinta sniegas. Dažniausiai sausį. Kartais dabar su sniegu iškrenta, o gal iš kur atskrenda paukštelių, vadinamų sniegenomis. Kiekviena jų turi po keletą raudonų plunksnelių, tai sniege iš toli gali atrodyti lyg pritaškyta mažyčių kraujo lašų. Tačiau ne visada taip buvo, o tiesiog atsitiko.“ (Vytautas V. Landsbergis „Sausio sniegenos“).

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos pirmokai kartu su mokytoja Daiva Norkuviene, minint Sausio 13-osios įvykius, apsilankė Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir klausydamiesi Vytauto V. Landsbergio kūrinio „Sausio sniegenos“ spalvino ir kirpo neužmirštuoles bei sniegenas. Neužmirštuolėmis vaikai papuošė bibliotekos langą, o sniegenos nutūpė vaikų klasėje. Būkime laisvi, bet niekada nepamirškime laisvės kainos.

 

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos

vaikų literatūros skyriaus darbuotoja

Loreta Jurkienė

 

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika