RIETAVAS MINI HOLOKAUSTO AUKŲ ATMINIMO DIENĄ
2023-01-27


Sausio 27-ąją minima tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Šią dieną 1945-aisiais buvo išlaisvinta didžiausia nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovykla – Aušvico–Birkenau (Osvencimo). Joje buvo nužudyta daugiau kaip milijonas žmonių. 

Siekdami pagerbti Holokausto aukų atminimą, Rietavo savivaldybės administracija, Rietavo miesto, Rietavo, Tverų ir Medingėnų seniūnijų seniūnai prisijungė prie Pasaulio žydų kongreso inicijuotos akcijos „Mes Prisimename“ (angl. „We remember“). 

Minint šią dieną ne tik buvo uždegtos žvakutės taip pagerbiant Holokausto aukų atminimą, bet ir puoselėta mintis, kad jo žiaurumai niekada nepasikartotų, o mūsų vaikai niekada netaptų aukomis, budeliais arba abejingais stebėtojais. Mes šiuos įvykius prisimename ir niekada nepamiršime.

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika