Projektai

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis"

2016 m. spalio mėnesį Rietavo savivaldybės administracijos direktorius pasirašė „Jungtinės veiklos sutartį su Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centru projektui „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis" (kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V704-02-0001) įgyvendinti pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės šveitimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas" 09.1.3-CPVA-V-704 priemonės „Švietimo prieinamumo didinimas" finansuojamas veiklas.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės ir valstybinės mokyklos.

Projekto įgyvendinimo metu yra vykdomos šios veiklos:

  • Gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimas. Perkami mokymo priemonių ir įrangos komplektai atskirai 1–4 kl. ir 5–8 kl. mokykloms, kurios vykdo atitinkamas bendrojo ugdymo programas.
  • Gamtos ir technologinių mokslams mokyti įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimas.

Dalyvauti projekte atrinktos dvi Rietavo savivaldybės mokyklos - Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija ir Rietavo sav. Tverų gimnazija. Projektas vykdomas etapais: pirmojo etapo metu perkama mokymo priemonių ir įrangos komplektai 1-4 klasėms, vėlesniuose etapuose - 5-8 klasėms. Projekto metu parengtos gamtos ir technologinių mokslų mokymo metodikos, padedančios taikyti įsigytas mokymo priemones ir įrangą atliekant tiriamuosius darbus, siekiant modernizuoti ne tik mokymo(si) aplinką, bet ir visą ugdymo procesą.

Paskutinis atnaujinimas: 2020-11-05 13:28:00
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika