Skelbimai

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU ONKOLOGIJOS ATVEJO VADYBININKE SAMANTA ŠAMREJIENE RIETAVE
2024-04-18

Balandžio 26 d. 10.00 val. Rietave (Plungės g.19, Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka) asociacija „Onkologinės ligos draugas“ kviečia dalyvauti susitikime, kurio tema „Onkologijos atvejo vadybininko praktinės rekomendacijos susidūrus su onkologinės ligos diagnoze“. 

Susitikimas orientuotas į įvairių sričių sveikatos priežiūros specialistus, susiduriančius su pacientais, kuriems įtariama ar nustatyta onkologinė liga bei į pacientus ir jų artimuosius, kuriems aktualūs ligos diagnostikos, gydymo ir pagalbos klausimai. 

Kiekvienais metais Lietuvoje onkologinės ligos diagnozę išgirsta apie 17 tūkst. gyventojų. Greita onkologinių ligų diagnostika labai svarbi, siekiant kuo geresnių gydymo rezultatų. Dėl šios priežasties nuo 2023 m. gegužės mėn. Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino Žaliųjų koridorių veiklą specializuotą onkologinę pagalbą teikiančiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose. 

Kas tie Žalieji koridoriai? Kokiems pacientams ir kada jie taikomi? Susitikime su Žaliojo koridoriaus onkologijos atvejo vadybininke Samanta Šamrejiene Jūs susipažinsite plačiau su minėtais pokyčiais. 

Organizatorius – onkologinių pacientų ir jų artimųjų asociacija „Onkologinės ligos draugas“.

Susitikimą veda asociacijos „Onkologinės ligos draugas“ vadovė Vida Gasauskienė.

Iškilus klausimams, teirautis telefonu +370 648 10 746.

Atgal Archyvas
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika