Piliečių iniciatyvos

2021-06-11 SAVIVALDYBĖJE BUS ĮGYVENDINTI DU PILIEČIŲ INICIATYVŲ PROJEKTAI

Baigėsi Dalyvaujamojo biudžeto balsavimo internetu etapas. Piliečių iniciatyvų konkursui buvo pateikti devyni projektiniai pasiūlymai, tačiau šeši iš jų neatitiko Piliečių iniciatyvų projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo reikalavimų ir buvo pripažinti netinkamais.  Už tris balsavimui pateiktas piliečių iniciatyvas balsavo 191 savivaldybės gyventojas. Gautas 201 atsakymas. Dėl dvigubo balsavimo 10 balsų neįskaityti, tačiau tai neįtakojo balsų pasiskirstymo.

 Didžiausio Rietavo savivaldybės gyventojų susidomėjimo sulaukė projektinis pasiūlymas  „ Diskgolfas Rietavo parke“, surinkęs 77 balsus. Tik 5 balsais mažiau surinko pasiūlymas “Poilsio suoliukų ir šiukšliadėžių įrengimas parko alėjoje”. Trečioje vietoje liko projektinis pasiūlymas “Šunų vedžiojimo ir dresūros aikštelė”, sulaukęs 42 asmenų palaikymo. Su projektų autoriais aptarus ir suderinus planuojamus biudžetus, Rietavo savivaldybės administracija ketina įgyvendinti 2 daugiausiai palaikymo sulaukusius projektus. Dalyvaujamajam biudžetui Rietavo savivaldybė 2021 metais skiria 10 000 eurų sumą.

 

2021 M. ATRINKTOS IDĖJOS

 

IDĖJŲ PASIŪLYMŲ PRIEDAI:

DISKGOLFAS RIETAVO PARKE

ŠUNŲ VEDŽIOJIMO - DRESŪROS AIKŠTELĖ

POILSIO SUOLIUKŲ IR ŠIUKLIADĖŽIŲ ĮRENGIMAS PARKO ALĖJOJE

-------------------------------------------------------------------------------------

Rietavo savivaldybėje  pradedamas įgyvendinti populiarus Europoje dalyvaujamojo biudžeto modelis – bendruomenės įtraukimas per biudžeto planavimą.

Rietavo savivaldybė yra numačiusi tikslus ir uždavinius, kuriuos įgyvendinus gyventojai turės jaukesnę aplinką, geras gyvenimo sąlygas ir kviečia prisijungti juos įgyvendinant. Vykdant „Interreg Baltijos jūros regiono“ „EmPaci“ projekto veiklas skelbiamas kvietimas rengti ir įgyvendinti į aktualias Savivaldybės problemas nukreiptus projektus, kuriais būtų prisidedama prie geresnių gyvenimo sąlygų kūrimo.

Tikime, kad Piliečių Iniciatyvos sulauks susidomėjimo, o siūlomi projektai bus pritaikomi didelei gyventojų auditorijai. 

Siūlyk SAVO idėją Rietavo savivaldybei ir darykime pokyčius kartu! 

Idėja – Jūsų, įgyvendinimas – mūsų!  Piliečių iniciatyvoms dalyvaujamajame biudžete 2021metais skirta 10000 Eur. Projekto biudžetas – nuo 3000 Eur iki 10000 Eur.

Paraiškų su aprašyta idėja  ir  dešimties asmenų pritarimu laukiame iki kovo 31 dienos.          

Mob. tel. +370 609 57 569

El. p. pilieciuiniciatyvos@rietavas.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2021-06-11 15:14:45
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika