PENKTADIENIO VAKARĄ RIETAVE ĮŽIEBTA KALĖDINĖ EGLUTĖ
2021-12-06


Gruodžio 3-iąją Rietavo miesto aikštėje tradiciškai įžiebta Kalėdinė eglutė. Šventę linksma daina pradėjo Birutė Gedminaitė ir Eglė Fabijonavičienė. Sveikinimo žodį tarė Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, palinkėjęs visiems gražių ir jaukių artėjančių švenčių. Meras džiaugėsi, kad po įtempto laiko vėl galima susitikti gražioje šventėje ir palinkėjo džiaugsmu ir šiluma dalintis ne tik šią dieną, bet ir visus metus.

Renginio metu šventinę nuotaiką kūrė Laura Remeikienė kartu su „Lauros muzikos studija“. Koncerto metu scenoje pasirodė snieguolės, stebuklingos eglutės, dainuojantis besmegenis, Kalėdinis meduolis ir linksmieji elniukai. Į šventę atvyko ir Kalėdų senelis, kuris ne tik prisijungė prie besilinksminančių personažų, bet ir padėjo įžiebti Kalėdinę eglutę. Suskaičiavus iki dešimties eglutė nušvito gražiausiomis spalvomis. Įžiebus žaliaskarę dangų nušvietė šventiniai fejerverkai.

  

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika