PAMINĖTA LIETUVOS SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ DIENA
2022-09-27


Rugsėjo 27-ąją minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šia proga visiems Rietavo savivaldybės socialiniams darbuotojams padėkota už jų labai reikalingą darbą, atsidavimą, rūpestį ir nuoširdumą teikiant pagalbą tiems, kuriems labiausiai jos reikia.

Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis socialiniams darbuotojams dėkojo už jų sunkų darbą, stiprybę, atsidavimą, gerumą. „Ačiū Jums, kad esate ir darote nuostabius darbus. Jūsų darbas reikalingas čia ir dabar“, – sakė meras. Savivaldybės meras įteikė padėką Rietavo socialinių paslaugų centro kolektyvui už atsakingą, profesionalų darbą, rūpestį ir pastangas, kurių negailima socialinių paslaugų gavėjams, organizuotumą ir iniciatyvumą sprendžiant socialinius klausimus, socialinių paslaugų plėtrą ir projektų įgyvendinimą Rietavo savivaldybėje. Kita padėka įteikta VšĮ Rietavo parapijos senelių globos namų kolektyvui už nuolatinę pagalbą ir paramą organizuojant senelių globos namų veiklą, nuoširdų rūpinimąsi senelių globos namų gyventojais ir pasišventimą savo profesijai teikiant socialinės globos paslaugas senyvo amžiaus žmonėms.

Visiems Savivaldybės socialiniams darbuotojams dėkojo ir Rietavo savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jolita Alseikienė. Jai perduota Lietuvos Respublikos Seimo nario Jono Varkalio padėka už atsakingą, profesionalų darbą, rūpestį ir pastangas organizuojant socialines paslaugas Rietavo savivaldybės gyventojams.

Šia proga surengta graži šventinė programa – šoko Rietavo savivaldybės kultūros centro mergaičių šokių kolektyvas (vad. Aldona Mickuvienė), dainomis džiugino Eglė Fabijonavičienė ir Ilma Žilienė, muzikos akordus dovanojo Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos mokiniai.

  

  

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika