PADĖKOJO UŽ ŠIRDIES GERUMĄ
2021-07-05


Nuo 2017 metų Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatyme liepos pirmasis sekmadienis paskelbtas Globėjų diena. Šiemet globėjams skirta visa savaitė – nuo birželio 28 d. iki liepos 4 d.

Kalbėdami apie vaikų gerovę dažnai minime tėtį ir mamą, kurie vaiko gyvenime yra labai svarbūs. Tačiau kartais nutinka taip, kad šie svarbiausi žmonės negali suteikti vaikams palankių sąlygų augti, pasirūpinti jų poreikiais ir užtikrinti jų saugumo.

Šie vaikai patenka arba į globos, arba  į globėjų namus. Tai žmonės, kurie pareiškia norą priglausti ir pasirūpinti paliktais vaikais, tapti jiems užuovėja ir padėti pažinti pasaulį be smurto ir prievartos. Džiugu, kad tokių žmonių atsiranda vis daugiau, o kad jie neliktų nepastebėti, Lietuvoje jau 5 metus pirmasis liepos sekmadienis skelbiamas Globėjų diena. Juk tik dėl jų širdžių gerumo daugybė vaikų gali vėl suprasti, ką reiškia gyventi šeimoje, pajusti meilę, rūpestį, saugumą. Jie suteikia vaikams galimybes būti pilnaverčiais visuomenės nariais, mokytis, augti, tapti atsakingais. Savo kantrybe ir atsidavimu jie yra pavyzdys kiekvienam iš mūsų. Todėl tikrai turime už ką jiems padėkoti, ne tik šiandien, bet kasdien.

Ta proga liepos 2-ają globėjus ir budinčius globotojus pasveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Socialinių reikalų ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jolita Alseikienė ir globos centro darbuotojai. Gėlėmis ir padėkos raštais apdovanotos globėjos Genovaitė Andrijauskienė, Genovaitė Jonušienė,

Birutė Gailienė, Laima Breiterienė, Danutė Kniukštienė ir budinčios globotojos – Jolanta Jedenkutė ir Jovita Kesminienė.

 

Rietavo socialinių paslaugų centro informacija

  

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika