NACIONALINIS RANKŲ LENKIMO ČEMPIONATAS RADVILIŠKYJE
2022-07-11

Rietavo savivaldybės sportininkai liepos 10 d. dalyvavo nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, kuris vyko Radviliškyje. Rietaviškiams pavyko iškovoti 5 medalius, o bendroje komandinėje įskaitoje komanda užėmė 8 vietą iš 10 galimų.

Saulius Lizūnas, kategorijoje iki 110 kg, kaire ir dešine ranka pelnė 4 vietas (iš 4 dalyvių).
Giedrius Jokubauskas, kategorijoje 110 kg+, kaire ranka užėmė 7 vietą, dešine – 6 vietą (iš 10 dalyvių).
Antanas Metrikis, kategorijoje iki 85 kg, kaire ranka iškovojo 8 vietą, dešine – 12 vietą (iš 15 dalyvių).
Mantas Vaičekauskas, kategorijoje iki 90 kg, dešine ranka užėmė 5 vietą, kaire – nedalyvavo (iš 8 dalyvių).
Gražvydas Norvaišas, kategorijoje iki 90 kg, kaire ranka iškovojo 5 vietą, dešine – prizinę 3 vietą (iš 8 dalyvių).
Arnoldas Švarcas, neįgaliųjų 80 kg+ kategorijoje, kaire ir dešine rankomis pelnė 3 vietas (iš 4 dalyvių).
Monika Judeikytė, kategorijoje iki 60 kg, kaire ranka iškovojo 4 vietą, dešine – 5 vietą (iš 7 dalyvių).
Monika Dekontienė, kategorijoje 80 kg+, kaire ir dešine rankomis iškovojo 2 vietas (iš 6 dalyvių).

Visi į renginį vykę dalyviai džiaugiasi, kad galėjo atstovauti savo kraštą tokio aukšto lygio sportinėse varžybose.