KULTŪRINĖ – PRAMOGINĖ POPIETĖ ,,70 ŽINGSNELIŲ“
2021-07-12


Liepos 8-ąją Labardžiuose gyvenantys vaikai  sugužėjo į  bendruomenės namų kieme organizuojamą kultūrinę-pramoginę popietę ,,70 žingsnelių“. Tai – antras renginys Labardžių kultūros įstaigų 70-mečiui paminėti.

70 žingsnelių – 70 įvairių klausimų, žaidimų, galvosūkių ir muzikinių intarpų.

Vaikai noriai ir su dideliu entuziazmu dalyvavo visose kultūrinių renginių organizatorės  Tatjanos Stancelienės ir bibliotekininkės Vidos Dranginienės parengtose užduotėlėse: turėjo pažinti muzikos instrumentus, pasakų personažus, vaisių , daržovių ir gėlių pavadinimus. Taip pat buvo skaitomi eilėraščiai, pasakėlės, menamos mįslės, šokami šokiai, dėliojami žodžiai ir sprendžiamos įvairios lavinamosios užduotys. Žingsnelių nuorodose buvo ir muzikinių numerių (smuikas, baleto šokis), kuriuos vaikams parodė Aurėja Galinskaitė.

Šiltas vasarinis lietutis nesugadino šventinės nuotaikos. 70 žingsnelių, 70 atliktų užduotėlių ir 70 gėlių žiedelių – nuoširdi vaikų dovana Labardžių bibliotekai ir kultūros namams.

Popietę užbaigėme smagiu klegesiu prie vaišių stalo,  vieni kitiems linkėdami gerų atostogų, šiltos saulutės. O kai kas palinkėjo spartaus ir kokybiško interneto Labardžiuose.

 

                                     

Tatjana Stancelienė.

Rietavo savivaldybės kultūros centro Labardžių filialo

kultūrinių renginių organizatorė

 

Vida Dranginienė

Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos

 Labardžių filialo bibliotekininkė

  

 

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika