CHORAS „JŪRAVA“ ATŠVENTĖ 70-ĄJĮ JUBILIEJŲ
2021-11-22


Lapkričio 20 d. Rietavo savivaldybės kultūros centre vyko gražus, skambus, šiek tiek svajingas, o kartu ir iškilmingas koncertas, skirtas Rietavo savivaldybės kultūros centro choro „Jūrava“ 70-ies metų jubiliejui paminėti. Tiesa, šios sukakties kolektyvas sulaukė praėjusiais metais, tačiau dėl pandeminės situacijos buvo atidėtas net keletą kartų. 

Pakilios nuotaikos ir plačiai besišypsantys choristai, kartu su vadove Vytaute Jonuškiene ir koncertmeistere Raimonda Jasinskiene, savo žiūrovams dovanojo gražiausius ir skambiausius savo repertuaro kūrinius. Pirmojoje koncerto dalyje šalia mišraus choro „Jūrava“ pasirodė ir moterų choras. Jų lūpomis skambėjo M. K. Čiurlionio harmonizuotos lietuvių liaudies dainos atliekamos žemaičių tarme. 

Renginio vedančiajai, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos pradinių klasių mokytojai, „Jūravos“ choristei Daivai Norkuvienei, pranešus apie antrąją koncerto dalį, scenoje pasirodė ir pučiamųjų instrumentų muzika nustebino muzikas, pučiamųjų instrumentų virtuozas, solistas, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis. Po solinio atlikėjo pasirodymo, į sceną įžengęs choristų būrys, su buvusiais ir naujais choro „Jūrava“ nariais, publikai dovanojo  autorinius Sauliaus Petreikio kūrinius. Koncertą papuošė ir buvusi choro vadovė, solistė Rita Urniežienė, kuri kartu su tenoru Mariu Lengveniu ir „Jūravos“ choru atliko Andrew Lloyd Veber „ PIE JESU“. 

Koncertą, nors ir likę vieni, choristai užbaigė pakiliomis paskutinėmis dvejomis savo repertuaro dainomis – Vytauto Miškinio „LIAUDIES DAINA“ ir Vytauto Kernagio – „BALTAS PAUKŠTIS“, po kurių nuaidėjo plojimai ir, žinoma, susirinkusiųjų sveikinimai bei palinkėjimai. Choristus ir jų vadovę V. Jonuškienę sveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė ir kiti svečiai. 

Rietavo savivaldybės kultūros centro informacija

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika