DĖL KOMPOSTAVIMO KONTEINERIŲ
2022-07-13


Informuojame, kad vykdant projektą Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Telšių regione“ Nr.05.2.1-APVA-R-008-81-0001 ir įgyvendinus visas projekte numatytas veiklas,  buvo sutaupyta lėšų 479 248,36 Eur.

Pažymime, kad UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ ne vieną kartą kreipėsi raštu į Lietuvos Respublikos aplinkos ministeriją ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrą dėl sutaupytų lėšų, vykdant projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Telšių regione“ Nr. 05.2.1-APVA-R-008-81-0001 panaudojimo, tačiau, tiek Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, tiek Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra, į kreipimąsi reaguodavo neigiamai.

2022 m. gegužės 31 d. Lietuvos Respublikos aplinkos misterija raštu Nr.(15-1)-D9(E)-2971 galutinai informavo apie tai, kad nepritaria sutaupytų lėšų naudojimui, motyvuojant tuo, kad UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ pateikti argumentai dėl sutaupytų lėšų neatitinka reikalavimų pridedamame rašte nurodytais atvejais. 

Informuojame, kad negaudamas lėšų UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ negalės įgyvendinti papildomų priemonių, t. y. šiuo metu Rietavo savivaldybės gyventojams nebus perkami kompostavimo konteineriai.

 

Atsiprašome už nepatogumus, kuriuos Jums sukėlėme.

 

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ informacija

 
Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika