SAVIVALDYBĖJE BUS ĮGYVENDINTI DU PILIEČIŲ INICIATYVŲ PROJEKTAI
2021-06-11


Baigėsi Dalyvaujamojo biudžeto balsavimo internetu etapas. Piliečių iniciatyvų konkursui buvo pateikti devyni projektiniai pasiūlymai, tačiau šeši iš jų neatitiko Piliečių iniciatyvų projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo reikalavimų ir buvo pripažinti netinkamais.  Už tris balsavimui pateiktas piliečių iniciatyvas balsavo 191 savivaldybės gyventojas. Gautas 201 atsakymas. Dėl dvigubo balsavimo 10 balsų neįskaityti, tačiau tai neįtakojo balsų pasiskirstymo.

 Didžiausio Rietavo savivaldybės gyventojų susidomėjimo sulaukė projektinis pasiūlymas  „ Diskgolfas Rietavo parke“, surinkęs 77 balsus. Tik 5 balsais mažiau surinko pasiūlymas “Poilsio suoliukų ir šiukšliadėžių įrengimas parko alėjoje”. Trečioje vietoje liko projektinis pasiūlymas “Šunų vedžiojimo ir dresūros aikštelė”, sulaukęs 42 asmenų palaikymo. Su projektų autoriais aptarus ir suderinus planuojamus biudžetus, Rietavo savivaldybės administracija ketina įgyvendinti 2 daugiausiai palaikymo sulaukusius projektus. Dalyvaujamajam biudžetui Rietavo savivaldybė 2021 metais skiria 10 000 eurų sumą.

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika