RIETAVO PARKE – JONINIŲ LINKSMYBĖS
2022-06-27


Birželio 23-iosios vakarą savivaldybės gyventojai ir miesto svečiai gausiai susirinko į Rietavo parką paminėti tradicinės Joninių šventės, dar kitaip vadinamos Rasų ar Kupolinių švente. Šventės pradžioje visus džiugino teatralizuotas Rietavo savivaldybės kultūros centro kolektyvų pasirodymas „Vanduo. Žemė. Ugnis.“, kuriame pasirodė vyresniųjų žmonių šokių kolektyvas „Trepsis“, folkloro ansamblis „Kadaginis“, merginų šokių kolektyvas „Šarkelės“. 

Jonus ir Janinas sveikino bei kuo geriausios sėkmės, tvirčiausios sveikatos, didžiausios laimės linkėjo renginį vedusios Erika Pranckevičienė ir Viktorija Eirošienė. Joninių linksmybes tęsė ir pirmieji muzikinį sveikinimą dovanojo Rietavo kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Subata“ (vad. Aida Liutikienė). Po jų scenoje pasirodė Žlibinų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Riviena“ (vad. Alfredas Lučinskas). Po svečių pasirodymo prie jų dar vienai dainai prisijungė ir Rietavo kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Subata“ bei folkloro ansamblis „Kadaginis“, kurie bendrai dovanojo tradicinį ir skambų muzikinį sveikinimą Jonams ir Janinoms. Po muzikinio sveikinimo apdovanoti ir renginyje dalyvavusių kolektyvų Jonai, kurie buvo papuošti vainikais. Gėlėmis apdovanoti ir koncertavusių kolektyvų vadovai. 

Jonams ir Janinoms sveikinimo žodį bei visiems susirinkusiesiems linksmos šventės linkėjo Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. „Joninių proga linkiu visiems taikos, kurios labai reikia šią akimirką. Savo tarpe turime gražų būrį ukrainiečių, kurie primena mums, kaip visiems dabar yra reikalinga taika. Su gražia švente Jus visus, būkite mylimi, laimingi  ir raskite šiąnakt paparčio žiedą“, – linkėjo Rietavo savivaldybės meras. 

Šventės metu gerą nuotaiką kūrė grupės „Patruliai“ ir „Vega“. Šventės dalyviai turėjo galimybę išvysti mistišką, užburiantį, energija alsuojantį ugnies šou, kurio metu užsiliepsnojo ir Joninių laužas. Joninių šventė ir diskoteka tęsėsi su grupe „Plius“.

  

  

  

  

Naujienlaiškio
prenumerata
Jūsų el.pašto adresas

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika